Elektromateriál

Provozovatel

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je Elektro S.M.S. s.r.o., firma se 100% českým vlastnictvím nabízející  kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu a svítidel, což vystihuje naše moto „Od kabelu po svítidla“. 

Tentokrát jsme se zameřili na kompletní nabídku a sortiment elektroinstalačního materiálu, který má veliký potenciál pro různé formy prodeje.

Ve všech barvách a designech nabízíme kompletní vyráběný program, tzn. spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače a další příslušenství pro domovní elektroinstalace.

V eshopu dále naleznete například bezdrátové i klasické termostaty, bezdrátové i klasické zvonky, časové spínače, jističe a chrániče, rozvaděče, nářadí, skříně, krabice, modulární a spojovací materiál apod. Důležitou součástí našeho sortimentu jsou kabely a vodiče různých typů, šířek a použití. Naším cílem a prioritou je maximální spokojenost zákazníků ať už se jedná o kvalitu a cenu nabízeného zboží či vysoký standard poskytovaných služeb. Proto neváhejte a navštivte náš nový internetový obchod.

Je to jen na Vás!

Společnost Elektro S.M.S s.r.o. provozuje již 4 internetové obchody viz.:

   

 

 
   

www.massive.cz - oficiální e-shop se svítidly značky Massive

   

www.massive-lights.cz
   
   
   

www.megasvitidla.cz

E-shop zaměřený na svítidla a světelné zdroje. Rychlý nákup bez registrace