Elektromateriál

Nákup u nás

1. Nízké ceny

Nabízíme bezkonkurenční ceny. Díky exkluzivním vztahům s dodavateli Vám dokážeme nabídnout velmi výhodné ceny. Naše cenová politika je jednoznačná - nabídnout elektroinstalační materiál za nejvýhodnější cenu na internetu při zachování kvality produktů a služeb.

2. Široký sortiment

Naše velkoobchody drží na skladech tisíce produktů a další jsme schopni rychle doobjednat. Můžeme Vám dodat veškerý sortiment, který nabízejí naši dodavatelé. Taktéž nabízíme produkty od více výrobců, můžete si proto vybrat alternativní produkt s lepší cenou, lepším výkonem nebo jinou technickou specifikací.

3. Zkušenosti v oboru

Prodáváme elektroinstalační materiál již od roku 1991. Za tuto dobu máme bohaté zkušenosti v oboru a exkluzivní vztahy s dodavateli. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní poradenství a vynikající ceny. Naši pracovníci jsou vybaveni jak odborným elektrotechnickým vzděláním, tak odbornou praxí. Můžete se spolehnout na profesionální a osobitý přístup. V případě potřeby zajišťujeme technickou podporu, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

4. Vlastní sklady

Náš velkoobchod provozujeme již 25 let, díky tomu nám můžete plně důvěřovat. Jakoukoli z našich 21 poboček můžete kdykoliv navštívit osobně a přesvědčit se o kvalitě námi poskytovaných služeb. Naši zaměstnanci jsou připraveni poskytnout Vám odbornou pomoc jak při řešení problémů při výběru zboží, tak při zpracování cenových nabídek.

5. Nákup bez nutnosti registrace

Respektujeme Váš čas. Při objednávce Vás nezatěžujeme vyplňováním zbytečných formulářů, uživatelských jmen, hesel apod. Na druhou stranu pokud u nás objednáte častěji, zaregistrováním ušetříte spoustu času při vyplňování objednávek.

6. Záruka prvotřídní kvality

Nákupem na našem eshopu si můžete být jisti zárukou prvotřídní kvality nabízených výrobků. Nabízíme elektroinstalační materiál pouze od předních českých a světových výrobců (ABB, Hager, Schneider Electric, atd.) Na našem eshopu nenaleznete žádné zboží pochybné kvality.